<oembed><version>1.0</version><provider_name>Hong Hong Electronic Technology Co.</provider_name><provider_url>https://hongtronics.com/en</provider_url><author_name>Janice Wei</author_name><author_url>https://hongtronics.com/en/author/wmj/</author_url><title>CAN-IB600/PCIe</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="LTKVfdQVoS"&gt;&lt;a href="https://hongtronics.com/en/product/can-ib600-pcie-two/"&gt;CAN-IB600/PCIe&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://hongtronics.com/en/product/can-ib600-pcie-two/embed/#?secret=LTKVfdQVoS" width="600" height="338" title="&#x201C;CAN-IB600/PCIe&#x201D; &#x2014; &#x5B8F;&#x8679;&#x96FB;&#x5B50;&#x79D1;&#x6280;&#x6709;&#x9650;&#x516C;&#x53F8;" data-secret="LTKVfdQVoS" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;