<oembed><version>1.0</version><provider_name>Hong Hong Electronic Technology Co.</provider_name><provider_url>https://hongtronics.com/en</provider_url><author_name>Xavier Yang</author_name><author_url>https://hongtronics.com/en/author/yzy/</author_url><title>PXI Triple Microwave SPDT Dual Throw Switch 40-780A-543 40GHz 50 Ohm SMA-2.9</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="c8ULwDyM47"&gt;&lt;a href="https://hongtronics.com/en/product/40-780a-543/"&gt;PXI Triple Microwave SPDT Dual Throw Switch 40-780A-543 40GHz 50 Ohm SMA-2.9&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://hongtronics.com/en/product/40-780a-543/embed/#?secret=c8ULwDyM47" width="600" height="338" title="&#x201C;PXI&#x4E09;&#x91CD;&#x5FAE;&#x6CE2;SPDT&#x96D9;&#x64F2;&#x958B;&#x95DC;40-780A-543 40GHz50&#x6B50;&#x59C6;SMA-2.9&#x201D; &#x2014; &#x5B8F;&#x8679;&#x96FB;&#x5B50;&#x79D1;&#x6280;&#x6709;&#x9650;&#x516C;&#x53F8;" data-secret="c8ULwDyM47" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;